Vereség a fővárosban -2010.03.27-

A Szpari 4-0-ra kikapott az MTK-tól.

MTK – Nyíregyháza Spartacus 4-0 (2-0)

Soproni Lia, 20. forduló

Budapest Hidegkuti-stadion 500 néző, vezette: Farkas

 

MTK:  Filipovic – Vági, Rodenbücher, Balogh B., Hidvégi - Pintér Á. Vadnai (Nikházi 0, 74.) - Könyves (Lázok, 71.), Szatmári L.(Hauser 0, 86.), Kulcsár - Pál A.

Vezetőedző: Garami József

Nyíregyháza Spartacus:

Ovsiyenko – Miskolczi, Nánási, Balbinot, Bosnjak – Abdelali (Pákolicz , 80.) Davidov, Struhar, Homma – Andorka (Alfi, 61.), Bouguerra (Fekete, 46.)

Vezetőedző: Szentes Lázár

Gólszerzők: Kulcsár (25.), Könyves (26.), Pál (62.), Lázok (90.)

Sárga lap: Kulcsár 64., Davidov 82., Nánási 82., Davidov 85.

Kiállítva: Davidov 85.

 

Egyik csapat sem kezdett bele, óvatosan fociztak a csapatok. Aztán a hazaiak egyre aktívabbak lettek, és egy percen belül két gólt is szereztek.

A Spartacus ezután sem tudott sebességet váltani.

A második játékrész elején fölénybe került a Szpari, de a támadásoknak nem voltak befejezései. Így a harmadik találat eldöntötte a meccset.

A hajrában Davidovot második sárga után kiállították.