Vereség a fővárosban -2010.03.27-
MTK – Nyíregyháza Spartacus 4-0 (2-0)
Soproni Lia, 20. forduló
Budapest Hidegkuti-stadion 500 néző, vezette: Farkas
MTK: Filipovic – Vági, Rodenbücher, Balogh B., Hidvégi - Pintér Á. Vadnai (Nikházi 0, 74.) - Könyves (Lázok, 71.), Szatmári L.(Hauser 0, 86.), Kulcsár - Pál A.
Vezetőedző: Garami József
Nyíregyháza Spartacus:
Ovsiyenko – Miskolczi, Nánási, Balbinot, Bosnjak – Abdelali (Pákolicz , 80.) Davidov, Struhar, Homma – Andorka (Alfi, 61.), Bouguerra (Fekete, 46.)
Vezetőedző: Szentes Lázár
Gólszerzők: Kulcsár (25.), Könyves (26.), Pál (62.), Lázok (90.)
Sárga lap: Kulcsár 64., Davidov 82., Nánási 82., Davidov 85.
Kiállítva: Davidov 85.
Egyik csapat sem kezdett bele, óvatosan fociztak a csapatok. Aztán a hazaiak egyre aktívabbak lettek, és egy percen belül két gólt is szereztek.
A Spartacus ezután sem tudott sebességet váltani.
A második játékrész elején fölénybe került a Szpari, de a támadásoknak nem voltak befejezései. Így a harmadik találat eldöntötte a meccset.
A hajrában Davidovot második sárga után kiállították.