Vereség a rangadón -2010.09.25.-
DVTK – Nyíregyháza Spartacus FC 2-1 (2-0)
NB II. Keleti csoport, 7. forduló
Szeptember 25. szombat, 16:00
DVTK stadion, Miskolc
Vezette: Andó-Szabó Gábor, asszisztensek: Márton Zsolt, Varga Gábor
Gólszerző: George 3.p. tizenegyesből, Roszel 31.p., Kovacevic, 74. p.
Sárga lap: Kovacevic 19.p., Rakovic 46.p., Dobos 60.p.
Kiállítás: Lakatos 43.p.
DVTK: Rados - Rakovic, Gal, Budovinszky, Gohér - Abdouraman – Dobos (Horváth, 89.p.), Lippai, Halgas (Szabó, 59.p.) – Roszel (Faggyas, a szünetben), Menougong
Vezető edző: Benczés Miklós
Nyíregyháza Spartacus FC: Erdélyi – Lakatos, Ambrusz (Goia, 34.p.), Kovacevic, Bosnjak – Demjén (Makai, 61.p.), Abdelali, Zabos, Pákolicz – Szilágyi (Bodnár, a szünetben), Bajzát
Vezetőedző: Brekk János
A harmadik percben kiharcolt és értékesített hazai tizenegyes meghatározta a játékképét. A Szparinak nem volt veszélyes támadása a DVTK tizenhatosa előtt elhaltak az akciók. A vendégek több gyors akciót vezettek, elsősorban George volt aktív. Fél óra után növelte előnyét a hazai együttes. A játékrész hajrájára sem változott a helyzet.
A második félidő elején a hátrányban lévő Szpari próbálkozott támadásokkal, de nem juottak gólig.
A Szpari emberhátrányban ismét összeszedte magát. Makai szögletéből gólt is iskerült szerezni. A hazaiak a széleken voltak veszélyesek, 2-1 után George büntetőt hibázott. A hajrá izgalmassá vált, de nem változott az eredmény.