Vereség a rangadón -2010.09.25.-

A DVTK már a 3. percben vezetést szerzett, és a második gólja eldöntötte a mérkőzést.

DVTK – Nyíregyháza Spartacus FC 2-1 (2-0)

NB II. Keleti csoport, 7. forduló

Szeptember 25. szombat, 16:00

DVTK stadion, Miskolc

Vezette: Andó-Szabó Gábor, asszisztensek: Márton Zsolt, Varga Gábor

Gólszerző: George 3.p. tizenegyesből, Roszel 31.p., Kovacevic, 74. p.

Sárga lap: Kovacevic 19.p., Rakovic 46.p., Dobos 60.p.

Kiállítás: Lakatos 43.p.

DVTK: Rados - Rakovic, Gal, Budovinszky, Gohér - Abdouraman – Dobos (Horváth, 89.p.), Lippai, Halgas (Szabó, 59.p.) – Roszel (Faggyas, a szünetben), Menougong

Vezető edző: Benczés Miklós

Nyíregyháza Spartacus FC: Erdélyi – Lakatos, Ambrusz (Goia, 34.p.), Kovacevic, Bosnjak – Demjén (Makai, 61.p.), Abdelali, Zabos, Pákolicz – Szilágyi (Bodnár, a szünetben), Bajzát

Vezetőedző: Brekk János

 

A harmadik percben kiharcolt és értékesített hazai tizenegyes meghatározta a játékképét. A Szparinak nem volt veszélyes támadása a DVTK tizenhatosa előtt elhaltak az akciók. A vendégek több gyors akciót vezettek, elsősorban George volt aktív. Fél óra után növelte előnyét a hazai együttes. A játékrész hajrájára sem változott a helyzet.

A második félidő elején a hátrányban lévő Szpari próbálkozott támadásokkal, de nem juottak gólig.

A Szpari emberhátrányban ismét összeszedte magát. Makai szögletéből gólt is iskerült szerezni. A hazaiak a széleken voltak veszélyesek, 2-1 után George büntetőt hibázott. A hajrá izgalmassá vált, de nem változott az eredmény.