Vereség Balkányban
Hiába játszott a Spartacus II. fölényben a balkányi mérkőzésen, a három pontot a hazaik gyűjtötték be, Kléninger szabadrúgásával.
Balkány–Nyíregyháza Spartacus II 1–0 (0–0)
NB III. Tisza csoport, 2. forduló
Balkány, 100 néző, v.: Sipos L.
Balkány: Varga I. – Daru, Szabó K., Szabó P., Vass Z., Tóth Z., Szilágyi Z., Bulyáki Á. (Papp M.), Kléninger (Kiss L.), Balás, Szathmári (Puskás D.)
Edző: Vránszki Péter
Nyíregyháza Spartacus II: Gazsi – Csáki J., Bakos B., Tóth Gy., Markos, Minczér, Kiss Z., Oláh D. (Fehér A.), Farkas M., Éles (Makai), Fekete Á.
Edző: Kovács János.
A Spartacus nagy fölényben focizott, az első félidőben különösen Kiss és Fekete révén nagy lövésekkel veszélyeztették a balkányi kaput. A lehetőségek kimaradtak, és a hazai együttes egyre lelkesebben focizott. Kléninger a 67. percben egy szép szabadrúgás góllal meg is szerezte a vezetést. A hátralévő percekben Éles és Feket egyenlíthetett volna, de ezek a lehetőségek is kimaradtak.