Vereség Debrecenben
Nem sikerült a csapatunknak javítani a debreceni mérlegén. A mérkőzés több szakaszában a különbség nem látszott a játékban, de végül 4-1-re nyert a DVSC.
DVSC-TEVA – Nyíregyháza Spartacus 4-1 (2-0)
Soproni Liga, 24. forduló
Debrecen, 4500 néző, vezette: Bede (Szalai, Tóth I.)
DVSC-TEVA: Polekszic – Bíró, Mészáros, Komlósi, Takács – Huszák (Dombi 59.p.), Kiss, Leandro, Czvitkovics (Szakály 75.p.) – Kerekes, Kouemaha (Rudolf 62.p.)
Nyíregyháza Spartacus: Illyés – Zaleh, Bagoly, Mboussi, Ambrusz – Vukadinovics (George 24.p.), Hegedűs (Zabos 46.p.), Ramos, Miskolczi – Lippai (Minczér 74.p.), Dosso
Gól: Huszák (25.p.), Takács (43.p.), Bagoly (11-esből, 50.p.), Bagoly (öngól, 73.p.), Leandro (11-esből, 84.p.)
Sárga lap: Mboussi (41.p.), Bagoly (83.p.), Bíró (87.p.)
A Szpari jól megszervezte a védelmét, és a hazaiak először a 10. percben veszélyeztették a kapunkat, igaz akkor egyből a kapufát találta el Leandro, Komlósi közelről ismételt, de Illyés ekkor bravúrral hárított. A huszonötödik percben Kouemaha passzolt középre Huszáknak, aki a kapuba lőtt. A félidő hajrájában szögletből növelték előnyüket a hazaiak.
A második negyvenöt percben sokkal változatosabb lett a játék. A Szpari kitámadott, és egy-egy periódusban többet is birtokolta a labdát. A szépítés után úgy látszott, hogy szoros marad az eredmény, de a hajrában a hazaiak még tovább növelték az előnyüket.
Több játékosunk is jó egyéni teljesítménnyel nyújtott, de ez most nem volt elég a sikerhez.
Herczeg András: - Nagy elszántsággal küzdöttünk, a szervezetten focizó Nyíregyháza ellen, bár a második félidő elején volt némi zavar a játékunkban, de aztán el tudtuk dönteni a meccset.
Révész Attila: - A pontrúgásoknál gyakran hibáztunk, korábban ez nem volt jellemző. A második félidőben jól küzdöttünk, bátran fociztunk, ezért a különbséget túlzottnak tartom.
Soproni Liga, 24. forduló
Debrecen, 4500 néző, vezette: Bede (Szalai, Tóth I.)
DVSC-TEVA: Polekszic – Bíró, Mészáros, Komlósi, Takács – Huszák (Dombi 59.p.), Kiss, Leandro, Czvitkovics (Szakály 75.p.) – Kerekes, Kouemaha (Rudolf 62.p.)
Nyíregyháza Spartacus: Illyés – Zaleh, Bagoly, Mboussi, Ambrusz – Vukadinovics (George 24.p.), Hegedűs (Zabos 46.p.), Ramos, Miskolczi – Lippai (Minczér 74.p.), Dosso
Gól: Huszák (25.p.), Takács (43.p.), Bagoly (11-esből, 50.p.), Bagoly (öngól, 73.p.), Leandro (11-esből, 84.p.)
Sárga lap: Mboussi (41.p.), Bagoly (83.p.), Bíró (87.p.)
A Szpari jól megszervezte a védelmét, és a hazaiak először a 10. percben veszélyeztették a kapunkat, igaz akkor egyből a kapufát találta el Leandro, Komlósi közelről ismételt, de Illyés ekkor bravúrral hárított. A huszonötödik percben Kouemaha passzolt középre Huszáknak, aki a kapuba lőtt. A félidő hajrájában szögletből növelték előnyüket a hazaiak.
A második negyvenöt percben sokkal változatosabb lett a játék. A Szpari kitámadott, és egy-egy periódusban többet is birtokolta a labdát. A szépítés után úgy látszott, hogy szoros marad az eredmény, de a hajrában a hazaiak még tovább növelték az előnyüket.
Több játékosunk is jó egyéni teljesítménnyel nyújtott, de ez most nem volt elég a sikerhez.
Herczeg András: - Nagy elszántsággal küzdöttünk, a szervezetten focizó Nyíregyháza ellen, bár a második félidő elején volt némi zavar a játékunkban, de aztán el tudtuk dönteni a meccset.
Révész Attila: - A pontrúgásoknál gyakran hibáztunk, korábban ez nem volt jellemző. A második félidőben jól küzdöttünk, bátran fociztunk, ezért a különbséget túlzottnak tartom.