Vereség Diósgyőrben
Az év búcsúztató mérkőzésen a Liga Kupában 3-1-re kikapott a Szpari Diósgyőrben. Nyíregyháza - Spartacus - szpari.hu
DVTK - Nyíregyháza Spartacus 3:1 (1:0)
Liga Kupa 8. forduló
Diósgyőr 1200 néző
Játékvezető: Farkas Ádám (Vígh Tibor, Tóth István)
DVTK: Vojinovic - Viskovic, Milicic, Gohér, Búrány (Takács 60.p.), Kamber, Irhás (Szabó 88.p.), Pelecaci, Szélpál (Lipusz 80.p.), Tóth, Homma.
Vezetőedző: Sisa Tibor
Nyíregyháza Spartacus: Illyés - Perényi (Tóth Gy. 8.p.), Nánási, Goia, Ur, Odrobéna, Hegedűs, Lippai (Markos 88.p.), Carson (Szilágyi 45.p.) (Lakatos 79.p.), Stojkov, Apostu (Simon 62.p.).
Vezetőedző: Szabó András
Gólszerző: Tóth M. (31.p.), Kamber (50.p.), Tóth M. (83.p.) illetve Simon (67.p.)
Sárga lap: Hegedűs (8.p.), Tóth Gy. (50.p.), Lippai (52.p.), Odrobéna (69.p.), Simon G. (78.p.)
Kiállítva: Goia (60.p.)
Vezetőedző: Sisa Tibor
Nyíregyháza Spartacus: Illyés - Perényi (Tóth Gy. 8.p.), Nánási, Goia, Ur, Odrobéna, Hegedűs, Lippai (Markos 88.p.), Carson (Szilágyi 45.p.) (Lakatos 79.p.), Stojkov, Apostu (Simon 62.p.).
Vezetőedző: Szabó András
Gólszerző: Tóth M. (31.p.), Kamber (50.p.), Tóth M. (83.p.) illetve Simon (67.p.)
Sárga lap: Hegedűs (8.p.), Tóth Gy. (50.p.), Lippai (52.p.), Odrobéna (69.p.), Simon G. (78.p.)
Kiállítva: Goia (60.p.)
Sisa Tibor: - Csapatunk megérdemelten szerzett győzelmet, és helyenként szép játékkal búcsúztunk az idei évtől, szurkolóinknak is öömet okozva.
Szabó András: - Nyílt sisakkal fociztunk, de a fiatal védelmünk hibákat követett el. Ezek a mérkőzések erre jók, hogy felmérjük a lehetőségeinket.