Vereség Diósgyőrben

A felkészülésben előrébb tartó borsodi gárda nyerte az esős időben, sáros talajú pályán lejátszott mérkőzést. Csank János csapata jövő héten már bajnoki meccset játszik az NB 1-ben, Gálhidi György tanítványainak még három és fél hetük van a hibák kijavítására.
Szerdán hazai környezetben az NB III-as Nyíradony lesz a piros-kékek következő edzőpartnere.

Felkészülési mérkőzés
Miskolc, Népkerti sporttelep
500 néző
Vezette: Demeter

Diósgyőr – Nyíregyháza 2:0 (1:0)

DVTK: Szalma – Farkas (Bokros), Rubint (Gongolea), Katona, Elek, Sipeki, (Menyhért), Vitelki (Kovács), Kerényi (Binder), Foxi, Douva, Simon (Halgas).
Edző: Csank János

Nyíregyháza Spartacus: Máthé – Hegedüs, Ambrusz, Bagoly, Cornaci, Minczér (Popa), Madar (George), Lippai (Szatke), Zabos, Lengyel (Szilágyi), Montvai.
Edző: Gálhidi György

Gól.: Douva, Sipeki