Vereség Győrben -2010.04.24.-
Győri ETO – Nyíregyháza Spartacus 2-1 (1-0)
Vezette: Szabó Zsolt (Erős Gábor, Vámos Tibor)
Győr, ETO Park, 2500 néző
Győri ETO FC: Stevanovic - Fomumbod, Józsi, Szabó, Aleksidze (Phantkhava, 79.p.), Kink, Pilibaitis (Babic, 71.p.), Nicorec (Ganugrava, 69.p.), Tokody, Dordevic, Koltai
Vezetőedző: Pintér Attila
Nyíregyháza Spartacus: Ovsiyenko - Hurt, Kovacevic, Stanisic (Pákolicz, 52.p.), Bosnjak – Miskolczi (Andorka, a szünetben), Struhar, Davidov, Abdelali - Homma, Bouguerra
Vezetőedző: Szentes Lázár
Gólszerzők: Kink 2, 35.p., 47.p., Kovacevic 86.p.
Kiállítva: Babic 84.p.
Sárga lap: Stanisic 24.p., Bouguerra 30.p., Homma 62.p., Davidov 70.p.,
Kink 71.p., Ganugrava 75.p., Stevanovic 84.p.,
Az első félórában kiegyenlített játék folyt, aztán egy gyors akció végén előnyt szereztek a hazaiak, és ezután fölényben fociztak.
A második félidőben a hazaiak második gólja után Szentes Lázár eggyel növelte a támadójátékosok számát (Struhar lépett vissza Stanisic helyére, és Davidov egyedül szűrte a győri támadásokat).
A Szpari támadásaiból így sem született gól, egyre veszélyesebbek voltak a hazai kontrák. Már úgy tűnt nem lesz fordulat, de végül a Szpari hajrázott gólveszélyesen, de csak a szépítésig jutott a csapat.