Vereség Győrben -2010.04.24.-

 A Szpari hiába hajrázott jobban, de az ETO 2-1-re nyert.

Győri ETO – Nyíregyháza Spartacus 2-1 (1-0)

Vezette: Szabó Zsolt (Erős Gábor, Vámos Tibor)

Győr, ETO Park, 2500 néző

 

Győri ETO FC: Stevanovic - Fomumbod, Józsi, Szabó, Aleksidze (Phantkhava, 79.p.), Kink, Pilibaitis (Babic, 71.p.), Nicorec (Ganugrava, 69.p.), Tokody, Dordevic, Koltai

Vezetőedző: Pintér Attila

Nyíregyháza Spartacus: Ovsiyenko - Hurt, Kovacevic, Stanisic (Pákolicz, 52.p.), Bosnjak – Miskolczi (Andorka, a szünetben), Struhar, Davidov, Abdelali - Homma, Bouguerra

Vezetőedző: Szentes Lázár

Gólszerzők: Kink 2, 35.p., 47.p., Kovacevic 86.p.

Kiállítva: Babic 84.p.

Sárga lap: Stanisic 24.p., Bouguerra 30.p., Homma 62.p., Davidov 70.p.,

Kink 71.p., Ganugrava 75.p., Stevanovic 84.p.,

 

Az első félórában kiegyenlített játék folyt, aztán egy gyors akció végén előnyt szereztek a hazaiak, és ezután fölényben fociztak.

A második félidőben a hazaiak második gólja után Szentes Lázár eggyel növelte a támadójátékosok számát (Struhar lépett vissza Stanisic helyére, és Davidov egyedül szűrte a győri támadásokat).

A Szpari támadásaiból így sem született gól, egyre veszélyesebbek voltak a hazai kontrák. Már úgy tűnt nem lesz fordulat, de végül a Szpari hajrázott gólveszélyesen, de csak a szépítésig jutott a csapat.