Vereség Kispesten

Három-nullra és az emberhátrányra két találattal válaszolt a Szpari. A hajrában a Honvéd bebiztosította a győzelmét.
Budepest Honvéd – Nyíregyháza Spartacus 4-2 (3-0)
Liga Kupa, tavaszi sorozat, C csoport, 1.forduló
Budapest, Bozsik-stadion, 500 néző
Vezette: Nagy R. (Ortó, Demeter)

Budepest Honvéd: Borel – Benjamin, Smiljanic, Veledar – Berdó, Magasföldi (Abass, 77.p.) Tóth B., Ivancsics, Genito (Bárányos, a szünetben) – Abraham (Zsolnai, a szünetben), Hercegfalvi
Vezetőedző: Supka Attila

Nyíregyháza Spartacus: Erdélyi (Lazareanu, a szünetben) – Zaleh, Sipos, Hegedűs, Cornaci –Vukadinovic, Zabos, Minczér, George (Szilágyi, 82.) - Ruzsak, (Montvai, 55.), Apostu
Klubmenedzser: Révész Attila
Gólszerző: Abraham 3.p., Hercegfalvi 6.p, Hercegfalvi 33.p, Montvai 65.p., Apostu 74.p., Zsolnai 84.p.
Kiállítva: Hegedüs, 61.p.

A Szpari átalakított védelmében még helyüket keresték a játékosok, amikor a harmadik percben Abraham már betalált. Ez láthatóan meghozta a kispestiek játékkedvét, és így a hatodik percben már 2-0-ra vezettek. Negyed óra után lanyhultak a hazai rohamok, és Szpari támadásokat láthattunk, de ezekben nem volt elég átütőerő. A félidő utolsó negyedórájában a fővárosiak ismét irányították a játékot és újabb gólt szereztek.
A 61. percben úgy tűnt végleg eldől a mérkőzés sorsa, mivel Hegedüs Tibort kiállították. Meglepetésre ezután Szpari támadásokat láthattak a nézők. A 65. percben Cornaci beadását a másik oldalon érkező Apostu már nem tudta kapura lőni, de szépen tette vissza az érkező Montvai elé, aki a kapuba vágta a labdát. Tíz perc múlva a gólpasszt jegyző Apostu a két középső védő közül lépett ki, és berúgta a Szpari második gólját. A mérkőzés képe kiegyenlített maradt, de a 80. percben Zsolnai közeli fejesével eldöntötte a meccs sorsát.
Vert helyzetben emberhátrányban vált eredményessé a Szpari támadójátéka, 3-2 után nyílttá vált a mérkőzés, de a hazaiak emlékezhettek a Tatabányán történtekre, és egy újabb góllal bebiztosították a győzelmet.