Vereség Nyírmadán

A Szpari 2-0-ás vereséget szenvedett Nyírmadán és kiesett a Magyar Kupából.

Nyírmada - Nyíregyháza Spartacus 2-0 (1-0)

Magyar Kupa 3. forduló, továbbjutó: Nyírmada

 

 

Nyírmada: Tuza – Fejes, Benkő, Tóth, Danku A., Mátyus, Danku J., Bancsi, Németh, Petran, Kirner

Vezetőedző: Szilágyi Bertalan 

 Nyíregyháza Spartacus: Gazsi - Lakatos, Müller, Márkus, Bakos, Mboussi, Minczér (Czanik 45.), Bölcsföldi (Szélpál 45.), Batizi-Pócsi, Andorka, Varga

Vezetőedző: Szentes Lázár

G: Benkő (16.p. tizenegyesből), Tóth (87.p)  

 

Ezúton kérünk elnézést olvasóinktól, az on-line közvetítést a mobilinternet meghibásodása miatt nem tudtuk megvalósítani.