Vereség Nyírmadán
A Szpari 2-0-ás vereséget szenvedett Nyírmadán és kiesett a Magyar Kupából.
Nyírmada - Nyíregyháza Spartacus 2-0 (1-0)
Magyar Kupa 3. forduló, továbbjutó: Nyírmada
Nyírmada: Tuza – Fejes, Benkő, Tóth, Danku A., Mátyus, Danku J., Bancsi, Németh, Petran, Kirner
Vezetőedző: Szilágyi Bertalan
Nyíregyháza Spartacus: Gazsi - Lakatos, Müller, Márkus, Bakos, Mboussi, Minczér (Czanik 45.), Bölcsföldi (Szélpál 45.), Batizi-Pócsi, Andorka, Varga
Vezetőedző: Szentes Lázár
G: Benkő (16.p. tizenegyesből), Tóth (87.p)
Ezúton kérünk elnézést olvasóinktól, az on-line közvetítést a mobilinternet meghibásodása miatt nem tudtuk megvalósítani.