Vereség Rimaszombaton
Rimaszombat - Nyíregyháza Spartacus 2-0 (1-0)
Nyíregyháza Spartacus: Illyés - Perényi, Mboussi, Goia, Cornaci - Zabos (Minczér), Imedashvili - Stojkov (Odrobéna), Kurtucic (Prihodko), Csapij (Lakatos) - Apostu (Dosso)
A hazaiak már a mérkőzés elején megszerezték a vezetést egy szöglet utáni kontrából. A második félidőben egy kezezés miatt büntetőt ítélt a játékvezető, és ebből szerezték a második gólt a vendéglátók. Volt egy kezezés a rimaszombati kapu előtt, de azért nem ítéltek büntetőt.
Révész Attila: - A pontrúgásoknál érezhető volt, hogy nem tudtuk ezeket a szituációkat begyakorolni a meccs előtt. Az első félidőben ennek ellenére jól játszottunk, és voltak lehetőségeink. Sajnos ma a két csatárunk Apostu és Stojkov kedvetlenül fociztak, ezért is cseréltem be már a szünetben Dossot.
A szerb játékost, Kurticic-et nem tartjuk itt. Imedashvili nagy segítségünkre lehet ha meg tudunk vele egyezni, és beépül a csapatba. A bal oldalon szerepeltethető Csapij is képzett játékos a ma látottak alapján.