Vereség Vranovban

Délután Vranovban játszottak azok, akik a délelőtt nem léptek pályára, a hazaiak 3-0-ra győztek.
Vranov – Nyíregyháza Spartacus 3-0 (0-0)
Nyíregyháza Spartacus: Lazareanu (Tóth N.) - Úr, Cséke (Orgován), Odrobéna, Cornaci - Krjoko (Nagy D.), Hegedüs, Markos, Jevtic (P.Carr) - Simon (Fekete), Dosso

Az első félidőben kiegyenlített játék folyt, a Szpari állt közelebb a gólszerzéshez. A második játékrészben a fiataljaink nem tudták tartani a lépést a vendéglátókkal. Cséke Gyurit sérülés miatt kellett lecserélni.
Révész Attila: - Türelmesnek kell lennünk a fiatal játékosainkkal. Bebizonyosodott, hogy jó döntés volt behívni őket a keretbe. Így lesz lehetőségük arra, hogy felvegyék az élvonalban megszokott és elvárt tempót. Ha ez megtörtént, csak utána szabad őket bedobni a mélyvízbe. A rutinosabb játékosaink láthatóan elkedvetlenedtek a bekapott gólok után, Dosso még fegyelmezetlenkedett is.
Odrobéna teljesítményével elégedett voltam, ő jól mutatkozott be a csapatunkban. A Szerbiából érkezett bal lábas játékos Jevtic nem győzött meg a teljesítményével, de szerdán még lehetőséget kap a bizonyításra.