Vezetőségi hírek az MLSZ háza tájáról
A Magyar Labdarúgó Szövetség tizennégy megyében már eredményt hirdetett a területi igazgatói posztra kiírt pályázat kapcsán. A nyertes pályázók a napokban részt vettek az első igazgatói értekezleten, és átvették kinevezési okmányaikat.