Vidis hét következik – 2010.04.06.-
Szerdán 14 órától a Videoton csapatával játsszunk a Liga Kupában.
Nyíregyháza Spartacus FC – Videoton FC
Liga Kupa, középdöntő, A csoport, 6. forduló
2010-04-07. szerda 14:00
Nyíregyháza, Városi Stadion
Vezeti: Gaál Gyöngyi, asszisztensek: Gyarmati II. Tibor, Varga Gábor ifj.
A Liga Kupa sorozat utolsó mérkőzését játsszuk le szerdán, az ellenfél a Videoton együttese lesz. A csoportban már eldőlt az elsőség sorsa – mint ismert a döntőt az A és B csoport első helyezettje vívja majd egymás ellen- a DVSC már döntős. A székesfehérvári meccsen a hazaiak 1-0-ra nyertek.
A hétvégén vasárnap újra a Vidivel találkozunk bajnoki mérkőzésen