Vissza kell találni!

A legfontosabb, hogy visszataláljunk arra az útra, amin elindultunk- nyilatkozta Révész Attila a Győr elleni meccs előtt.
Révész Attila a Győr elleni bajnokiról nyilatkozott a szpari.hu-nak:
- Az első három fordulóban szerzett hét pont túlzottan megnyugtatta a csapatunkat. Nagyon motiváltan kezdtük a bajnokságot, de úgy érzem az első három meccs után már a kelleténél jobban megnyugodtunk. Most vissza kell találni arra az útra amin elindultunk. Ráadásul öt játékosunk nem szerepelhet szerdán a bajnoki meccsen- nyilatkozta Révész Attila.

(A szerkesztő megjegyzése: Ambrusz Árpád és George Menougong a piros lap miatt nem szerepelhetnek, mindketten egy-egy mérkőzésre szóló eltiltást kaptak a bizottság mai ülésén. Bagoly Gábor három sárga lap miatti egy meccsre szóló eltiltását tölti. Marius Sava sérült. Filip Lazareanu játékengedélye az első forduló eredeti időpontja után érkezett, így ő sem védhet a szerdai meccsen.)

- Nagyon fontos, hogy pontot, de inkább pontokat szerezzünk, mert azzal meg tudjuk erősíteni a helyünket a középmezőnyben- folytatta a beszélgetést Révész Attila. Bízok abban, hogy megfelelően tudjuk helyettesíteni azokat, akik nem szerepelhetnek. A vetélytársak most bizonyíthatnak, hogy legalább olyan jók vagy még jobbak. Azt várom, hogy éljenek a lehetőséggel. Ha olyan koncentrációval fogunk játszani, mint az első mérkőzéseken, akkor sikeresek leszünk. A Paks elleni vereséget a játékosok is nagyon nehezen élik meg, mert a szünetben úgy érezték, hogy nem voltak semmivel sem rosszabbak az ellenfélnél. Aztán sajnos gyorsan eldőlt a meccs, és hiába futottunk az eredmény után. Úgy tapasztalom az öltözőben, hogy nagyon készülnek a mérkőzésre, a sikeres szereplésre.
A győri gárda a csapat szervezettségét, körülményeit, szakvezetését és játékosállományát tekintve is az élcsapatok közé sorolható. Az eddigi teljesítményük alapján az állapítható meg, hogy még nincsenek teljesen összeállva.
Most nekünk a legfontosabb célunk, hogy mindent alárendeljünk az eredményességnek. Nagyon fontos, hogy a támadóink gólt szerezzenek, hisz egy büntetőtől eltekintve ezzel még adósak maradtak. Azt várom a következő meccsektől, hogy Moldovan Tibi bebizonyítsa, hogy valóban jó csatár. A korábbi szokásomtól eltérően a kezdő csapatot most nem sorolom fel pontosan. A sok hiányzó miatt ezúttal több kérdőjel is felmerült bennünk, holnap döntünk véglegesen.