Vizsgálódik az MLSZ
Az MLSZ közleménye szerint a biztonsági bizottság tagjai vizsgálják ki a szombati mérkőzésünkön a nézőtéren történt atrocittásokat.
Az MLSZ honlapján az alábbi közlemény olvasható:
Az MLSZ biztonsági bizottságának tagjaiból álló testület vizsgálja ki a múlt szombati Nyíregyháza-Debrecen Soproni Liga-mérkőzésen történt nézőtéri atrocitások körülményeit - tájékoztatta honlapunkat dr. Róka Géza, a szövetség versenyszervezési osztályának vezetője.
Csütörtökön meghallgatás lesz, amelyre meghívták mindkét klub biztonsági főnökét.