Zabos reménykedik a jobb szereplésben
Zabos Attila is elkezdte a felkészülést a Szparival.
A középpályásunk eddig két és fél bajnoki szezonban szerepelt a Szpariban. A labdarúgóink közül ő a legrutinosabb, ő játszott a legtöbbször a magyar élvonalban. A Spartacus csapatában negyvennyolcszor lépett pályára NB-I-es mérkőzésen Huszonhét mérkőzésen volt pályán az elmúlt bajnoki évben.
- Hogyan telt a nyári szabadság?
- Próbáltam kicsit függetleníteni magam attól, ami tavasszal történt, próbáltam újra feltöltődi és kipihenni magam. Pár napot Hajdúnánáson töltöttünk feleségem családjának a nyaralójában. Aztán Nyíregyházán folytattuk a szabadságot. Itt már aktívan töltöttem a napokat, jártam a Brekk Fittness kondi terembe, készülődtem a felkészítő szakaszra.
Gyorsan eltelt a szabadság, de most nem bánom, mert ki kell jutnunk a hullámvölgyből, amibe tavasszal kerültünk. Újra sikereket szeretnénk átélni.
- Minden újra kezdés reménykeltő, most új vezetőedző is érkezett, vele is ismerkednetek kell.
- Még most kezdtünk, még nem nagyon derült ki milyen lesz a közös munka. De én bízom benne, hogy ez is új lendületet ad a csapatnak, és elindulunk felfelé. Most nagyon bizakodó vagyok, hogy odakerül vissza a Szpari ahol ősszel tartott, ahova való. Remélem hamar elfeledtetjük a tavaszt.