Zabost díjazták
A Nyírsuli karácsonyi ünnepségén Zabos Attilának adták át az év legjobb Szpari játékosának járó díjat. - Nyíregyháza - Spartacus - szpari.hu
A Nyírsuli hagyományos karácsonyi ünnepségén minden korosztályból díjazzák a legjobbakat a szakvezetők döntése alapján. A Nyíregyháza Spartacus focistái közül Zabos Attila kapta az idén a díjat.
Zabos Attila két és fél bajnoki évet töltött eddig Nyíregyházán, sőt már 2006 őszén a Szparihoz érkezett, és itt edzett, de csak a szünetben lehetett leigazolni. Miskolcon kezdett, de Kazincbarcikán nevelkedett a jó hírű utánpótlás központban. Onnan a Vasashoz, majd az MTK-hoz került, ahonnan huszonhat évesen „kiöregedett”.

Nyíregyházán 44 bajnoki meccsen lépett pályára ebből 10-et a másodosztályban bajnokságot nyerő Szpari tagjaként, 21-et a tavalyi évben, míg 13-at az idén. 3350 percet volt ezalatt a pályán, 23 mérkőzésen végig a csapatban volt. Egy gólt szerzett.
Attila már 146-odik élvonalbeli meccsénél tart. Ősszel a csapat egyik motorja volt, nemcsak fizikálisan, de mentálisan is.