Zaleh megállapodott a Szparival
Ivan Maximiliano Zaleh csütörtökön éjszaka érkezett Nyíregyházára, ma délelőtt tárgyalt a klub vezetőivel és megegyezés született leigazolásáról.
Ivan Maximiliano Zaleh a Szpari játékosa lesz. Mint azt megírtuk a 22 éves argentin állampolgárságú focista az Újpestben szerepelt tavasszal. A játékos januárban jött Magyarországra, a tavaszi szezonban tizennnégy meccsen játszott lila-fehér színekben. A hátvéd több poszton is bevethető, Újpesten a védelem jobb oldalán kapott lehetőséget.
Zaleh csütörtök késő este érkezett Nyíregyházára, majd reggel a klub vezetőivel tárgyalt. Ezt követően menedzsere és Banka Zsolt klubigazgató részleteiben is pontosították az egyezséget. A Szpari három évre szóló szerződést köt az argentinnal. Szombaton Záhonyban várhatóan ő is lehetőséget kap a felkészülési mérkőzésen.
Ugyan csak játszhat holnap délután Zecevic is, vele a mérkőzés után ülnek le tárgyalni a vezetők.
A klubvezetés tovább dolgozik a keret kialakításán, több hazai és külföldi focistával is kapcsolatban vannak.
Zaleh csütörtök késő este érkezett Nyíregyházára, majd reggel a klub vezetőivel tárgyalt. Ezt követően menedzsere és Banka Zsolt klubigazgató részleteiben is pontosították az egyezséget. A Szpari három évre szóló szerződést köt az argentinnal. Szombaton Záhonyban várhatóan ő is lehetőséget kap a felkészülési mérkőzésen.
Ugyan csak játszhat holnap délután Zecevic is, vele a mérkőzés után ülnek le tárgyalni a vezetők.
A klubvezetés tovább dolgozik a keret kialakításán, több hazai és külföldi focistával is kapcsolatban vannak.