Zárt kapu
Révész Attila mindenképpen győzelmet vár a csapatától, és támadó taktikával küldi pályára a játékosokat.
Nyíregyháza Spartacus – Tatabánya FC
Soproni Liga, 17. forduló
Március 1., szombat 14.00, zárt kapus mérkőzés
Vezeti: Németh Ádám, asszisztensek: Farkas Balázs, Szalai Zoltán
A szombati zárt kapuk előtt zajló meccsünkről a klubmenedzser Révész Attila nyilatkozott.
Révész Attila: - Azt kell mondjam, zárt kapuk előtt kevés értelme van a futballnak. A foci lényege a szórakoztatás lenne, a nézők szórakoztatása. Ez most nekünk nem adatik meg. Nagyon fontos, hogy sikerüljön megszerezni a győzelmet. Bár már nem beszélünk a múlt szombati fiaskóról, de teljesen ki tudnánk törölni a fejekből.
Tudjuk, hogy a Tatabányán sajnálatos bejelentés történt a jövőt illetően, de ez nem téveszt meg minket. A tatabányai játékosok most a saját sikerükért meg fognak küzdeni, ebben biztosak lehetünk. Nehéz mérkőzés elé nézünk.
Úgy érzem a héten sikerült a sorokat rendezni. Zömében azok kapnak lehetőséget akik tavaly bizonyítottak. Sajnos Ambrusz Árpi sérülés miatt, Cladiu Cornaci három sárga miatt nem szerepelhet. Bízom benne, hogy Cséke Gyuri tudja majd pótolni. Bagoly Gabi is kisebb sérüléssel bajlódott, de úgy tűnik ő teljesen jól van. A csapat szerkezete változik, támadóbb szemléletű lesz a játékunk, mint Győrben. Begyakoroltuk a héten a feladatokat, így remélem jól fog működni a támadásunk. Kérdés, hogy ki lesz annyira friss és koncentrált, hogy a helyzeteket gólra is tudja váltani.
Nem könnyű feltörni a vendégek védelmét, csak egy támadóval játszanak, és szervezetten játszanak. Vonalvédekezést alkalmaznak, és a lestaktikával is élnek gyakran. Úgy látom a védekezésünk rendben lesz a szombati meccsen.
Várható összeállítás: Illyés – Zaleh, Bagoly, Cséke, Perényi – Lippai, Hegedüs, Ramos, Granát – Szilágyi, W. Silva
A Gold FM délutáni műsorában a mérkőzés eredményéről folyamatosan beszámol a rádió helyszíni tudósítója. A Városi Televízió Nyíregyháza 20.00-tól felvételről közvetíti a mérkőzést.
Soproni Liga, 17. forduló
Március 1., szombat 14.00, zárt kapus mérkőzés
Vezeti: Németh Ádám, asszisztensek: Farkas Balázs, Szalai Zoltán
A szombati zárt kapuk előtt zajló meccsünkről a klubmenedzser Révész Attila nyilatkozott.
Révész Attila: - Azt kell mondjam, zárt kapuk előtt kevés értelme van a futballnak. A foci lényege a szórakoztatás lenne, a nézők szórakoztatása. Ez most nekünk nem adatik meg. Nagyon fontos, hogy sikerüljön megszerezni a győzelmet. Bár már nem beszélünk a múlt szombati fiaskóról, de teljesen ki tudnánk törölni a fejekből.
Tudjuk, hogy a Tatabányán sajnálatos bejelentés történt a jövőt illetően, de ez nem téveszt meg minket. A tatabányai játékosok most a saját sikerükért meg fognak küzdeni, ebben biztosak lehetünk. Nehéz mérkőzés elé nézünk.
Úgy érzem a héten sikerült a sorokat rendezni. Zömében azok kapnak lehetőséget akik tavaly bizonyítottak. Sajnos Ambrusz Árpi sérülés miatt, Cladiu Cornaci három sárga miatt nem szerepelhet. Bízom benne, hogy Cséke Gyuri tudja majd pótolni. Bagoly Gabi is kisebb sérüléssel bajlódott, de úgy tűnik ő teljesen jól van. A csapat szerkezete változik, támadóbb szemléletű lesz a játékunk, mint Győrben. Begyakoroltuk a héten a feladatokat, így remélem jól fog működni a támadásunk. Kérdés, hogy ki lesz annyira friss és koncentrált, hogy a helyzeteket gólra is tudja váltani.
Nem könnyű feltörni a vendégek védelmét, csak egy támadóval játszanak, és szervezetten játszanak. Vonalvédekezést alkalmaznak, és a lestaktikával is élnek gyakran. Úgy látom a védekezésünk rendben lesz a szombati meccsen.
Várható összeállítás: Illyés – Zaleh, Bagoly, Cséke, Perényi – Lippai, Hegedüs, Ramos, Granát – Szilágyi, W. Silva
A Gold FM délutáni műsorában a mérkőzés eredményéről folyamatosan beszámol a rádió helyszíni tudósítója. A Városi Televízió Nyíregyháza 20.00-tól felvételről közvetíti a mérkőzést.