Az U19-es válogatott két mérkőzést játszott a héten Szlovákiával. Itthon nyertek, idegenben kikaptak. Sipos Tamás és Úr László is pályára lépett.
Gergely Sándor lesz a játékvezető a hétfői Üllői úti rangadón, az asszisztensek Tompos Zoltán és Kovács Zoltán.
Megtekinthetők a Szpari-Békéscsaba mérkőzés fotói.
A Szpari Tisdzalökön játszott edzőmeccset, csapatunk 3-1-re nyert, a félidőben 2-1 volt az eredmény.
Ma ünneplik névnapjukat a Györgyök, ezúton is boldog névnapot kívánunk Gálhidi Györgynek, és persze George-ról se feledkezzünk meg!
A Szpari április utolsó napján az Üllői úton vendégeskedik. A három pont megszerzése a mieink részéről sporttörténeti tett lenne.
Több hiányzóval is számolhatunk az egy hét múlva hétfőn esedékes űllői úti rangadón. Ketten eltiltás miatt nem játszhatnak majd.
Nyíregyháza, 1200 néző. Vezette: Herbály P. (Orthó Gy., Pápai Z.)
A Szpari legrutinosabb focistája Szatke Zoli szerint a csapatnak harcosabbnak kell lennie, és erőt kell sugároznia a pénteki meccsen.
A múlt heti jászberényi fiaskót pénteken kell feledtetni- mondta Gálhidi György. A kezdő csapatban is lesznek változások.
A Békéscsaba elleni mérkőzésünkkel már pénteken elkezdődik a csoportunkban a huszonkettedik forduló.
A góllövőlistán Montvai Tibor és Szilágyi lépett előre, Zabos Attila három sárga lap miatt nem játszhat.
Szilágyi Norbert szerezte az első gólt Jászberényben, de az eredmény alakulása miatt utólag már ennek sem tudott igazán örülni.
A Szpari szombati meccsén Bagoly Gabi megsérült, Zabos Attila sárga lapot kapott, ez neki a harmadik, emiatt pénteken nem játszhat.
Gálhidi György a jászberényi meccs értékelését így kezdte: Szomorú vagyok, hogy megszakadt a majd egy évig tartó veretlenségi sorozatunk.