Szombaton 16.30-tól három hét után újra itthon láthatjuk a Szparit. Gálhidi György a csapattól kilencven percen keresztül egyenletes teljesítményt vár.
Dejan Vukadinovic pénteken visszaérkezett Újvidékről, ahol rehabilitációs kezelést kapott. Délután már a csapattal együtt edzett a városi stadionban.
A Szpari női csapata barátságos mérkőzést játszott Kék községben, ahol a helyi gárda ellen 6-0-ra nyertek.
Tavasszal a szaparisták közül Szilágyi Norbert három gólt szerzett, Lengyel Roli kettőt lőtt. Négyen egyszer találtak a kapuba.
A Nyíregyháza Spartacus FC utánpótlás egyesületekkel együttműködő partnerségi viszonyról szóló szerződést írt alá.
Madar Csaba bízik abban, hogy ő is és a Szpari is még jobban fog játszani az elkövetkező fordulókban.
Szerdán a délutáni edzésen már Cornaci és Hegedüs is játszott, de még mindig sok a hiányzó a huszonhárom fős keretből.
Úr Laci Bőcsön a 84. percben lépett pályára, de az első akciónál megsérült. Mielőtt a kényszerű cserére sor került volna egy éles szituációban ő mentett.
Vasárnapi pillanatok a képgalériában.
Az U19-es válogatott ma délután Makón játszott Románia válogatottjával, az eredmény 0-0 lett. Sipos Tamás a védelem közepén szerepelt a találkozón.
A bőcsi meccsről Gálhidi György elmondta: kísértetiesen hasonlított a Kecskemét elleni találkozóra, de most az első 30 percben több helyzet kimaradt.
A 22. fordulóban április 20-án pénteken, 17 órakor játszik a Szpari a Békéscsaba ellen a nyíregyházi stadionban.
Tavaly nyáron vívta ki az NB I-es szereplés jogát a Nyírsuli U-19-es csapata, így 17 évesekkel együtt az ország legjobb ifjúsági csapatai ellen játszanak.
Élőben a Bőcs - Szpari a Gold FM Rádióban és az Interneten!
Nyert a Fradi az Üllői úton a Vecsés ellen, 1-0 (0-0). A vendégek egy félidőt emberhátrányban játszottak. Baktalórántháza 1-0-ra verte Jászapátit.