2007. march 26. 19:43 Gálhidi György: „Játékosaink, méltán lehetnek büszkék magukra.”
A Nyíregyháza Spartacus vezetőedzőjét, Gálhidi Györgyöt a vasárnapi tuzséri siker után kértük fel, a mérkőzés értékelésére. Valamint a hétvégi bőcsi találkozó felől is érdeklődtünk...