A múlt heti és a tegnapi mérkőzés pillanatképei felkerültek weboldalunkra.
Mai, idegenbeli bajnoki meccsünk Tibor napra esik. Tibor nevű játékosainknak boldog névnapot, és természetesen győzelmet kívánunk!
A hét közben a jó erőkből álló Győrt látták vendégül ifjúsági labdarúgó csapataink. Két meccsen egy pontot szereztek a piros-kékek.
Mindkét médiában közvetítjük a Jászberényi vendégszereplést.
A Jászberényi SE-Vasas csapata nagy lekesedéssel készül a huszonnégy meccsen veretlen Szpari fogadására, bízva a jó szereplésben.
Az őszi szerepléséhez képest a tavaszt sokkal eredményesebben kezdte a Jászberény, de nyernünk kell a szombati meccsen- mondta Gálhidi György.
A huszonegyedik forduló következik a hétvégén, így mostanra egyre több játékosunknak összegyűlt két sárga lapja.
Cornaci előbbre lépett, Miskolczi feliratkozott a tavaszi góllövőlistára. Mindketten annyi gólt szereztek öt meccsen, mint az őszi szezonban.
Szerdán a Tiszalök ellen játszott edzőmérkőzést a Szpari. Az első féidőben kettő gólt, a másodikban négyet szereztek a csatáraink.
A Szpari szombati ellenfele a Jászberény lesz. A vendéglátó csapat a bajnoki tabellán utolsó, de tavasszal otthon Kecskemét és Vecsés ellen is győztek.
Erdélyi Miki a Karcag elleni meccsről beszélt a szpari.hu-nak, de már a Jászberény elleni találkozóra készül.
A bajnokság jelen állása szerint öt szparista gól hiányzik az elsőséghez, de az eredményhirdetés csak június 16-án 19.45-kor esedékes.
Nagy sprint után okosan fejelt a karcagi kapu jobb oldalába a szombati meccsen jobbhátvédként kezdő Miskolczi Laci.
Gálhidi György a meccs után a három pont megszerzésével volt maradéktalanul elégedett, de több gólt várt a csapatától.
Ismét rádiós és online közvetítés.