A Szpari 4-0-ás győzelemmel három pontot szerzett Cegléden.
A Nyíregyháza Spartacus Cegléden folytatja a bajnoki sorozatot.
Úgy érzem mintha otthon lennék- nyilatkozta honlapunknak Predrag Bosnjak.
Kermecsén 3-0-ra nyert a Szpari.
A harmadik fordulóban ismét idegenben játszik a Szpari, ezúttal Ceglédre utazik a csapat.
A Magyar Kupa országos főtábláján a 3. fordulóban Tiszabecsen játsszunk.
Kedden délelőtt jó hangulatú edzést zajlott a Tiszavasvári úton.
Az U13-as csapat mindkét meccsét megnyerte.
Szpari hírek a Retro FM-ben mindennap 8:30-kor.
Szombaton Cegléden folytatódik a bajnoki sorozat, egy új arc is feltűnt a mai edzésen.
Pákolicz is feliratkozott a góllövőlistára.
A második félidőben bekövetkezett amit vártunk- mondta Brekk János.
Andorka és Pákolicz góljaival nyert a Szpari az első hazai bajnokin.
Ebben az idényben az első hazai meccsén mutatkozik be a Szpari a szurkolóknak.