Augusztus 12-én csütörtökön 18 órától szurkolói ankétot tart a klub.
Legutóbb az NB II.-ben sikeresen rajtolt a Szpari, akkor 5-0-ra verte itthon az Orosházát.
A DVSC az Európa Liga play-off körében a soron következő hazai mérkőzését a nyíregyházi Városi Stadionban játssza.
Demjén Gábort leigazolta a Nyíregyháza Spartacus.
Brekk János a héten már a játékosok frissítésére helyezi a hangsúlyt az edzés munkában.
Ófehértón 2-1-re nyert a Spartacus a Szilágysomlyó csapata ellen.
Zabos Attila szerint nehéz dolga lesz a Szparinak, de a bajnoki cím megszerzése megér minden befektetést.
Hosszabb ideig nem vehet részt az edzésmunkában Varga és Sarus.
Ma délután a Platán Büfébe hivatalos a csapat.
Előkészületi mérkőzésen 2-1-re nyert a Szpari Baktán.
Szombaton tizenegy órától a romániai Szilágysomlyó csapatával találkozunk, 11 órakor kezdődik a meccs.
A ma délutáni edzésen Bajzát Péter is gyakorolt, a csatár várhatóan a Szparihoz igazol.
Másfél nap alatt végeztek a füvesítéssel a stadionban.
Demjén is a Szparival edzett, tárgyalnak vele a leigazolásáról.
Sarus Balázs szerződést kötött a Nyíregyháza Spartacus FC-vel.