Elkészült az NB II. sorsolása. Augusztus 14-én Hajdúböszörményben kezdjük a bajnokságot.
Homma Kazuo nem készül a csapattal, a játékos megfelelő ajánlat esetén eligazolhat.
A barcikai előkészületi meccs 1-1-re végződött.
Az abaújszántói Sátor hegy lábánál, kitűnő pályákon készül a Szpari.
Miskolczi László a következő évadban Pakson focizik kölcsön játékosként.
Dénes Zsolt Békéscsabára igazolt, a csapat ma Abaújszántón gyakorol.
Brekk János elégedetten nyilatkozott az elmúlt héten végzett munkáról.
Abdelali visszaérkezett, Pákolicz Dáviddal és klubjával megegyezett a Szpari, Goia érkezik.
Abaújszántón folytatja a felkészülést a Spartacus.
A Szpari az MTK-val játszott előkészületi meccset a Hungária körúton, és 4-1-es vereséget szenvedett.
Farkas Sényőn, Markos Kemecsén folytatja.
A Szpari 3-1-re vezetett, de fordított a DVSC csapata.
Nacim Abdelalit egy dubai csapat teszteli.
Az MLSZ elnöksége döntött, a Cegléd marad az NB II.-ben. A mai napon erőnléti edzése volt a Szparinak.
Szerdán hattól, Debrecenben a Vágóhíd úti pályán játszunk a DVSC vegyes csapatával.