A második előkészületi meccsén a Szpari 5-1-re nyert Cigándon.
A hétvégére a játékosok ügyében több kérdés tisztázódott, Ovsiyenko távozik, Davidovot kölcsönbe adja a klub.
Ha a két klub véglegesen megegyezik, akkor Böőr Zoltán a lila-fehéreknél folytathatja pályafutását.
(Gól)záporos mérkőzésen nyert a Szpari Ófehértón.
Kialakult a bajnoki rajtig az edzőmérkőzések menetrendje.
Ma két edzés volt, holnap meccs lesz Ófehértón.
Bekapcsolódott a felkészülésbe Abdelali és Davidov, több fiatalt kölcsönbe ad a klub.
Az MLSZ hagyományos, bajnokság utáni díjkiosztóján az év sportvezetője díjat Sziky Gyula kapta.
Homma és Bosnjak is megérkezett, együtt edzenek a csapattal.
György Roland vezetésével az erdei futóedzés volt a mai program.
Bouguerra szerződést kötött a Győri ETO FC-vel.
Az MLSZ Versenybizottsága mind a 31 csapat nevezését elfogadta az NB II.-es bajnokságra.
Hétfőn Banka Zsolt klubigazgató több játékossal is tárgyalt, de végleges döntés még egyik focista ügyében sem született.
Fél tízkor elkezdődött az első edzés, a csapat az erdőben, futással kezdi a munkát.
Júliusban két hétig Abaújszántón készül a Spartacus.