Július 21-én kezdődik az NB I-es bajnokság, az utolsó őszi fordulóra november 24-én kerül sor.
A Magyar Labdarúgó Szövetség Fegyelmi Bizottsága szurkolói rendbontások miatt a Nyíregyháza Spartacusra büntetést rótt ki.
Nyíregyháza képviselőtestülete megszavazta azt az előterjesztést, amely a Városi Stadion világításának elkészítéséről szól.
Tajti József reméli, hogy ismét nagyon sokan lesznek kíváncsiak a Szpari meccseire.
Popa Madalin hosszas tárgyalás után elfogadta a menedzser ajánlatát és Nyíregyházán folytatja.
Július 1-én 18 órakor Nagykállóban a helyi csapattal játszik jótékonysági mérkőzést a Nyíregyháza Spartacus.
Zabos Attila a Szpariban folytatja a focit, és bizonyítani akar.
Boldog születésnapot, és jó egészséget kíván a Szpari család Buús Györgynek, aki játékosként és szakvezetőként is sokat tett klubunkért.
Révész Attila arról számolt be a szpari.hu-nak, hogy folyamatosan tárgyal a keret tagjaival. Nagy változások nem lesznek.
Révész Attila, a klub menedzsere a mai napon Tajti Józseffel és Erős Károllyal tárgyalt a fővárosban.
Mint azt korábban jeleztük, klubunk vezetői részletesen is ismertetik azokat az elképzeléseiket, amelyek alapján a szakmai stábot kialakították.
A klub vezetése négy játékossal folytat előrehaladott tárgyalásokat a szerződtetésükről: Erős, Bogdanovics, Zaleh és egy kapus.
Gálhidi György vezetőedzővel nem hosszabbított szerződést a klub vezetése, a továbbiakban szakmai csapat irányítja a munkát, Révész Attila lesz a menedzser.
A legtöbb ideig ebben a szezonban Cladio Cornaci tartózkodott a pályán, míg a legtöbb meccsen Lippai Ákos szerepelt.
A Szparihoz nagyon sok gratuláció érkezett a napokban, elsők közt a város vezetőitől kaptunk dícséretet.