A lengyel élvonalból érkezett a szerb Zecevic, akit a Szpari szakvezetői tesztelnek. Ma érkezik Zaleh, az argentin tavasszal újpesti színekben focizott.
A bérleteket a klubirodán 10-14 óra között lehet megvásárolni, illetve a nyitvatartási idő alatt a Brekk Fittness szalonban, és a Nyír-Plaza U2 üzletében.
Az idei szezonban a mérkőzésekre három különböző árú jegyet árusít a klub: felnőtt, diák vagy nyugdíjas, kedvezményes.
Akik továbbra is a „B-középből”, a dél-nyugati állóhelyes szektorból kívánják buzdítani a Szparit, 15 forintért vásárolhatnak fényképes bérleteket.
Bagoly Gabi szerint a sorsolás alapján minden esélyünk meg van egy jó rajtra az élvonalban.
Popa Madalin egy külföldi együttestől kedvező ajánlatot kapott, és klubunk elengedte a focistát.
Július 21-i rajt időpontja bizonytalanná vált, mert a Szpari ezen a délutánon nem játszhat a Városi Stadionban.
A Szpari két héttel a bajnoki cím elhódítása után megkezdte a felkészülést az NB I- es bajnoki rajtra.
Győzelem a jótékonysági mérkőzésen.
A Szpari vasárnap Nagykállóban jótékonysági meccset játszik a szomszédos város csapatával. A bevételt a drogambulancia javára fordítják.
Rövid pihenő után vasárnap elkezdi a felkészülést a Szpari. Az együtteshez holnap két új játékos is csatlakozik: Cséke és Krajncz.
Itthon játszunk az Újpest, a Debrecen a ZTE, a Vasas csapatai ellen is, míg Diósgyőrben, az MTK-nál, a Honvédnál, Sopronban és Pakson is, mi vizitálunk.
A Szpari vasárnap Nagykállóban, jövő szombaton Záhonyban játszik előkészületi meccset, jövő héten napi két edzése lesz a csapatnak.
A Szpari júlis 21-én az első forduóban a Győr csapatát fogadja, majd Tatabányára utazik.
A labdarúgó NB I. 2007-2008-as bajnokságának sorsolását holnap tíz órakor tartják az MLSZ-ben.