A Szpari szombat délután Egerben négyes villámtornán szerepel. A csapat két hatvan perces meccset játszik.
Az MLSZ versenybizottsága későbbi (határozatlan) időpontra elhalasztotta a július 21-ére kiírt Szpari – Győr meccset.
A Lokival játszottunk edzőmérkőzést Kemecsén.
A Szpari csütörtökön ötkor Kemecsén játssza a következő edzőmeccsét a Lokival.
Az NYFSC vezetői a rakamazi önkormányzattal egyeztek meg a ligacsapat működtetéséről.
A klub nem tudott megegyezni Madar Csabával, így szabadon igazolható. Jeremiás Gergővel szerződést bontottak.
Derecskén döntetlent ért el a csapat. Góljaink közül kettőt Montvai Tibi, egyet Szilágyi Norbert szerzett.
Megérkezett ma délelőtt Romániából Mariusz Sava, a rutinos támadó középpályás megegyezett a klubbal az egy plusz egy évre szóló szerződésben.
Hétfőn két új játékos érkezik a Szparihoz. Mindketten román állampolgárok, és a szomszéd ország élvonalában szerepeltek eddig- mondta lapunknak Révész Attila.
A Szpari női csapata már nevezett az ősszel induló NB II-es bajnokságra, amely idén is két csoportban zajlik.
A Szpari a vasutasnapon Záhonyban 5-0 nyert, az első félidőben két gólt szereztünk. Zecevic nem lesz a Szpari focistája.
A Spartacus múltja, jelene és jövője címmel tartottak üzleti találkozót vállalkozók számára csütörtökön Nyíregyházán.
A NYSFC klubvezetése megegyezett Farkas Ernővel Rakamaz város polgármesterével, hogy a tartalék csapatunk a Tisza-parti városban játszik.
Ivan Maximiliano Zaleh csütörtökön éjszaka érkezett Nyíregyházára, ma délelőtt tárgyalt a klub vezetőivel és megegyezés született leigazolásáról.
A Piros-Kék bérletek jelenleg technikai okokból nem kaphatók, a jövő héten újra megvásárolhatók lesznek.