Tiszaújvárosban a Bőcs ellen látványos támadójátékkal 3-0-ra nyert a Szpari.
Az MLSZ a lelátókon történő rendbontást –ide sorolandó rasszista, gyalázkodó kiírás vagy szavalókórus- szigorúan büntetni fogja.
Elkészítette az Élcsapatok Kupája első őszi sorozatának a csoportbeosztását az MLSZ. augusztus 15-én szerdán itthon, a Vasast fogadjuk.
Az első félidőben még a ligacsapat vezetett 1-0-ra Nagy Dávid góljával. A szakvezetés elégedetlen volt az ekkor látottakkal és megbüntette a focistákat.
Bár a játékossal megegyezett a Szpari vezetése, de a kölcsönadási szerződésben a DVSC olyan változásokat akart, amit vezetőink nem fogadtak el.
A Rakamazi Spartacus SE elnöksége úgy döntött, hogy visszavonja az NB III-as nevezését. Az önkormányzat elfogadta a Szparival kötendő szerződés tervezetét.
Győzelem Derecskén.
Szerdán hatkor a Liberty Salonta csapatával játszunk Derecskén. Kialakult a végleges keret.
Mint azt írtuk, Palásthy Norberttel a Szpari is tárgyalt leigazolásáról, de ma délután a Budapest Honvéddal egyezett meg.
Az MLSZ elkészítette a Winner Sport labdarúgó NB III csoport beosztását. A Tisza csoportban lesz a Szpari, a DVSC és a DVTK liga csapata is.
Hivatalosan is a Szpari focistája Moldovan Tibor és Perényi Szabolcs. Várhatóan Éles Szilárddal is egyezség születik.
Derecskén hat órától játszunk, reggel korábban délután későbben kezdődnek az edzések.
Hétfő délután Moldovan, Tibor a román első ligás Farul Constanta csatára megegyezett a Szparival, kedden írják alá a szerződést. Palásthyval is tárgyalnak.
A héten több előkészületi meccset is játszik csapatunk. Szerdán Derecskén, csütörtökön a stadionban, szombaton Tiszaújvárosban.
Az Eger ellen 3-0-ra nyert a Szpari, a Kazincbarcika ellen 1-0-ra és hazahozta a kupát.