Jól érzem magam Nyíregyházán- mondta a szombati meccs után boldogan a Szpari új kapusa, majd gyorsan hozzátette: Hajrá Szpari!
Második gólunkat a csapatkapitányunk Bagoly Gábor szerezte.
Számítottunk arra, hogy egy harcos mérkőzés lesz ez a mostani- mondta Lippai Ákos, aki zsinórban a huszonhatodik bajnikin is szerepelt.
A Szpari az idény második meccsén is győzni tudott, így két meccs után hat pontja van a csapatnak, és az ötödik helyen áll a tabellán.
Révész Attila kellemetlen, erőszakos ellenfélre számít, ezért a labdabirtoklásra és a támadásokra helyezi a hangsúlyt a siker érdekében.
Folytatjuk a korábbi cikkünket, ezúttal Őze, Kis, Détári és Várhidi nyilatkozik búcsúzó játékosunkról.
Aczél Zoltán a REAC edzője szerint nehéz dolguk lesz Nyíregyházán, de ponttal vagy pontokkal akarnak haza utazni.
Érdemes előre megváltani a jegyeket, és időben elindulni a szombaton 17.30- kor kezdődő hazai első meccsre.
Tajti József szerint a REAC masszívabb csapat a mint múlt heti ellenfelünk, és nagyon kell figyelni az Erős, Polonkai, Nyerges tengelyre.
Szatke Zoli búcsúzik a profi focitól. Ezúttal korábbi edzőit kérdeztük arról, hogy ők milyennek látták Szatit.
Montvai Tibi szerezte a Vecsés elleni utolsó bajnokin a Szpari gólját. Most az élvonalban az első meccsen megint ő volt a gólszerző.
Újra élvonalbeli meccsen láthatjuk a Szparit, a nyíregyházi stadionban. A mérkőzésen búcsúzik a profi focit befejező Szatke Zoli.
A bajnokság elindult a Szparinak is, így újra kezdhetjük szokásos sorozatunk közlését. Lippai Ákos Tatabányán zsinórban huszonötödször szerepelt.
A klubhűség igazi példaképe Szatke Zoltán, a már most, játékos korában Szpari legendává lett hátvédünk szombaton elbúcsúzik a profi focitól.
Most már teljesen a bajnoki menetrendhez igazodik a Szpari. A ligacsapatunk ezért vasárnap előkészületi meccset játszott, 7-3-ra nyertek Ibrány ellen.