Révész szerint az döntött, hogy a vendégeknél volt aki gólt lőtt. Vlak két ellentétes félidőről beszélt.
A csapat elszenvedte első vereségét, bár a játék képe alapján a döntetlent megérdemelte volna.
A szombati mérkőzésen több változás is várható a kezdőben, Bagoly helyén Sipos szerepel, és George is a kezdőben lesz.
A fokozott érdeklődésre tekintettel az új lelátónál a főpénztár szombaton 11 órakor nyit. Kérjük időben induljanak el a meccsre.
Az MLSZ versenybizottsága kijelölte az első fordulóból elmaradt Nyíregyháza Spartacus – Győr meccs időpontját: augusztus 29.
George és Szilágyi Norbert is érthető örömmel nyilatkoztak honlapunknak, mindketten úgy érzik bebizonyították, hogy itt a helyük a csapatnál.
Nyolcadszor játszunk itthon a Fehérvár ellen élvonalbeli bajnokit. A szerdai siker után érezhetően növekszik az érdeklődés a mérkőzés iránt.
Az NB-I-es bajnokság hivatalos neve Soproni Liga lett, ezentúl híreinkben is ezt az elnevezést használjuk.
Révész Attila elmondta, hogy a két ma kezdő csatárunk jó teljesítménye komoly fejtörést okoz a szakvezetésnek a hétvégéig.
Már a mérkőzés elején megszereztük a vezetést a Vasas ellen, George három gólt is lőtt. A DVTK 2-0-ra nyert a DVSC ellen.
Kedden két edzése is volt a Szparinak, délután a mai kezdőben szereplők hamarabb végeztek, míg a többiek túlóráztak.
Féléves korában volt először Szpari meccsen, hogy édesapját meglesse, de erre már nem emlékszik, holnap mutatkozik be először tétmeccsünkön a „kis” Cséke.
Szerdán bemutatkozik a Liga Kupa sorozat, az idénynyitó meccsen a Vasast fogadjuk.
Brekk Jánost először a szombati kilencven percről kérdeztük, de természetesen nyilatkozott a szerdai Liga Kupa találkozóról is a szpari.hu-nak.
Miskolcz Laci első élvonalbeli gólját szerezte Sopronban, és első élvonalbeli góljával fel is iratkozott a góllövőlistára.