Hegedüs Tibor negyvennegyedik NB-I-es meccsén, csapatkapitányként tudta a kötelességét, megszerezte első élvonalbeli gólját.
Révész Attila a csapat küzdeni tudását emelte ki nyilatkozatában. Egervári szerint rosszul játszottak, és egy buta hiba miatt veszítettek.
A Szpari két vereség után győzött, tízre növelve a pontjainak a számát. Lippai két kapufája után szögletből ívelte Hegedüsnek, aki befejelte a döntő gólt.
Délután három órakor nyitnak a pénztárak, mezeket is lehet vásárolni a mérkőzés előtt.
A legfontosabb, hogy visszataláljunk arra az útra, amin elindultunk- nyilatkozta Révész Attila a Győr elleni meccs előtt.
A szerdai Győr elleni bajnoki mérkőzésen minden látogatónk egy jégkrémet ad ajándékba a Gelato Italiano.
A júliusban elmaradt első fordulót szerdán pótoljuk a Győr ellen. A kezdőben több változás is lesz az eltiltások miatt.
Megváltozott a DVSC elleni mérkőzés kezdő időpontja, az MTK ellen hétfői napon játszik a Szpari televíziós közvetítés miatt.
Nenm változott a góllövőlista, változott a piros és sárga lapok száma.
Az U-19-es csapat Dunaújváros ellen 3-1 arányban nyert, az U-17 3-3-at játszott.
Megállapíthatjuk azt is, hogy csatárposzton nem sikerült megfelelően erősítenünk, nem tudjuk azt nyújtani, amit szeretnénk- mondta Révész Attila.
Rossz hetet zárt a Szpari. Vasárnap az NB-III-as csapatunk is vereséget szenvedett.
Második vereségét szenvedte el Pakson a Szpari. A meccsen Georgot és Ambruszt is kiállították, Bagoly begyűjtötte a harmadik sárgát.
Szpetember 5-én szerdán Bőcsön játsszunk Magyar Kupa mérkőzést.
A Fehérvár elleni mérkőzés bemelegítése során Marius Sava megsérült, mint kiderült izomszakadása van.