Tisztában vagyunk azzal, hogy a Paksnak ez nagyon fontos meccs, az első percektől nekünk fognak esni, erre nagyon kell figyelnünk- mondta Révész Attila.
A paksiaknak égetően szükségük van a sikerre, de a Szpari is három pontért megy az erőmű városba. Nagy küzdelem várható.
Augusztus 29-én szerdán a stadionban játsszuk le a Győr ellen az első fordulóból elmaradt mérkőzést.
Debrecenben az ifjúsági A és B csapatunk is kikapott szerdán, az A csapat sok helyzetet elpuskázott, ez okozta a vereségüket.
Játssz kedvenc játékodban a kedvenc csapatoddal!
Bár legyőztük a Nyíregyházát, de sok gólt kaptunk- mondta Beranek, Révész Attila a második félidőben látottakkal volt elégedett.
A mérkőzés első félidejében a Szpari megszeppenve focizott a tavalyi bajnok ellen, a második félidőben már sokkal jobban játszva két gólt is szerzett a csapat.
Nyíregyházán augusztus 18-án 15 és 16 óra között 24 és 27 fok között változott a hőmérséklet. A vendégek gólja 27 fokos melegben született...
A program augusztus közepétől besűrűsödött. A szombati bajnoki után szerdán a DVSC elleni Liga Kupa meccs következik, majd szombaton Pakson bajnoki.
Boldog szülinapot kívánunk Zabos Attilának honlpunk és szurkolóink nevében is! Középpályásunk ma 27 éves.
A Fehérvár ellen Ambrusz és Sipos játszott a védelem közepén, őket kérdeztük: hogy értékelték a meccset?
Hétfőn, augusztus 20-án 4 és 6 óra között a szpari.hu fórumán Bagoly Gábor válaszol a szurkolóink kérdésére.
Szilágyi Norbi bemutatkozott az élvonalban. Öt játékosunk, eddig minden meccset végig játszott.
A Szpari utánpótlás csapatai -a Nyírsuli U 19-es és U-17-es egyettüse is- 2-1 nyertek szombaton az Újpest ellen.
Nagyecseden döntetlennel kezdte a bajnokságot az NB-III. Tisza csoportjában a második csapatunk.