Pajkos János a szpari.hu-nak elmondta, hogy szombaton nehéz mérkőzésre számít, de győzniük kell a keleti rangadón.
A Szparinak jelenleg három játékosa sérült. Sava már hosszabb ideje, Lippai és Ambrusz az előző bajnoki előtt illetve a múlt héten sérült meg.
Harcos, küzdelmes mérkőzésre számítok, nagyon elszánt lesz a csapatunk- mondta a szombati bajnokiról Brekk János a Szpari edzője.
A két argentin játékos leigazolásáról még tárgyalnak a klubvezetők a játékosok menedzsereivel és klubjaival.
A Szpari Tiszaladányban játszott pályavató mérkőzést a hazaiakkal. A szakadó esőben 55 percig tartott a találkozó.
Szombaton ismét Diósgyőrben játszik a Szpari, ezúttal bajnoki találkozóra utazunk. Vendégjegyek a klubirodánkban kaphatók.
A Nyírsuli U-19-es csapata ismét nyert, ezúttal a Vasas ellen 2-1-re. Az U-17 most is döntlen játszott.
A Szpari kedden délután tizenhat órától Tiszaladányban játszik pályaavató mérkőzést.
A DVTK Borsodi – Nyíregyháza Spartacus bajnoki mérkőzésre a klubirodán kaphatók a vendégjegyek.
Berettyóújfalun nyert az NB-III-as csapatunk, a gólszerzők Jeddi és Anderka voltak.
Révész Attila szerint a fociból keveset láthattak a nézők, egy pontrúgás döntötte el a meccs sorsát.
Parázshangulatú mérkőzésen egy szögletrúgás utáni szituációból szerzett győzelmet a DVTK Borsodi.
Pénteken mindkét edzésen részt vett a két most érkezett argentin játékos: Royas és Charles.
Az elkövetkező tíz napban háromszor is összecsap a Szpari és a DVTK. A vasárnapi mérkőzésen sérülések, betegségek miatt sok hiányzónk lesz.
A Magyar Kupában a legjobb tizenhat közé jutásért a Békéscsabával játszunk.