Szombaton már 10.00 órakor kinyit a főpénztár. Ezentúl a mérkőzésekre VIP jegyek is vásárolhatók.
Kíváncsiak voltunk arra, hogyan készül a szombati meccsre a Loki. Herczeg András, a vendégek pályaedzője készségesen válaszolt kérdéseinkre.
Újabb keleti rangadót láthatunk szombaton. Most a tavalyi bajnok DVSC-TEVA együttesét fogadja a Szpari.
A találkozó lefújása után egyik szakvezető sem volt elégedett a mérkőzés látottakkal.
A Spartacus a harmadik mérkőzésen legyőzte a diósgyőri gárdát, és teljesen kiegyenlített lett a három találkozó utáni mérleg.
Két diósgyőri látogatás után végre hazai környezetben focizhatunk a DVTK ellen, győzni akarunk, nagyon komolyan vesszük a meccset- mondta Révész Attila.
Moldovan Tibor és Perényi Szabolcs a klub mai fegyelmi tárgyalásán komoly büntetést kapott, de a következő mérkőzéseken szerepelhetnek.
Szerdán a Liga Kupa meccsen, nagy valószínűséggel már játszhat a Szpariban Rojas és Charles, a két újonnan igazolt játékosunk.
A góljaink száma és góllövőink tábora Diósgyőrben sem szaporodott. Ivan Zalehharmadik sárgáját kapta, szombaton nem játszhat a bajnoki meccsen.
Ibrányban is nyert az NB-III-as csapatunk. Krajnc Balázs irányításával nagyon jól kezdett a Szpari, és a középpályásunk szabadrúgásból gólt is szerzett.
Révész Attila elmondta, a csapat az elsődleges célját elérte Diósgyőrben, és nem csökkent a különbség a két együttes között a tabellán.
A keleti rangadón kiegyenlített mérkőzésen gólnélküli döntetlen született, igazán nagy helyzete egyik csapatnak sem akadt.
Moldovan Tibor és Perényi Szabolcs játékjogát a klub a végleges fegyelmi döntés meghozataláig szünetelik.
Ma délután Rojas és Charles is aláírta a klubunkkal kötött szerződést. Várhatóan jövő héten az átigazolásuk is rendezhető.
Bízom benne, hogy a játékosaink a nehezebb helyzetben is nagyot alakítanak- mondta Révész Attila a szombati találkozó előtt.