Nehéz mérkőzésre számít Révész Attila, de bízik csapatunk erényeiben, a küzdőszellemben és a csapategységben.
Szombaton a stadionban tizenegy órakor nyit a főpénztár.
Itthon bárki ellen győzelemre játszunk, mondta a szpari.hu-nak Zabos Attila a szombati meccs előtt.
Szombaton a zalaegerszegi együttes érkezik Nyíregyházára a Soproni Liga tizenegyedik fordulójának mérkőzésére.
Révész Attila több játékos teljesítményét is dicsérte az újabb idegenbeli győzelem után.
A Liga Kupában 1-0-ra nyert a Szpari a Vasas otthonában, a győzelemmel átvettük a vezetést a C csoportban.
Hétvégén a Nyírsuli U 18-as csapata 6-0-ra, az U-16-os együttes 2-1-re nyert az egriek ellen.
A Magyar Labdarúgó Szövetség Fegyelmi Bizottsága keddi ülésén a DVSC elleni meccsen történtek miatt 500 000 forint pénzbüntetéssel sújtotta az egyesületünket.
Révész Attila elmondta a Liga Kupában is bizonyítani akar a Szpari. Küzdelmes mérkőzésre számít Angyalföldön.
Szerdán a Liga Kupa őszi sorozatának csoportkörében az ötödik fordulót bonyolítják le, a Szpari 17 órakor a Vasas pályán vendégszerepel.
A hétvégén Békéscsabán nyert 2-1-re az ifi A csapatunk, és a győzelemmel élre állt a tabellán a Szatke Zoltán edző által irányított együttes.
A góljaink és góllövőink száma szaporodott Szilágyi is feliratkozott a listára. Hegedüs harmadik sárgáját kapta, szombaton nem játszhat a bajnoki meccsen.
Az NB III-as csapatunk a 91. percben kapott góllal szenvedett vereséget a DVTK Borsodi csapatától.
Révész Attila a siófoki mérkőzés után az eredménnyel elégedett volt, de szokása szerint a hibákat is sorolta.
A Szpari Szilágyi góljával, nagyon értékes pontokkal tért haza a balatoni túráról, pontszámban beértük a jövő szombaton Nyíregyházán vendégeskedő ZTE csapatát.