- Inkább engem szidjanak a szurkolók, de ne bántsák a játékosokat, mert nem érdemlik meg- mondta Révész Attila a szpari.hu-nak.
A Magyar Kupában a legjobb nyolc közé jutásért játszik a Szpari, a másodosztályú Gyirmót csapata ellen.
A tizenkettedik forduló utolsó meccsén a Hungária körúton 2-0-ra kikapott a Szpari. Az MTK a nyíregyházi helyzetekre gólokkal tudott válaszolni.
Zabos Attila egy éve cserélte piros-kékre a kék-fehér mezt. A váltás óta először játszik korábbi együttese ellen.
A legfontosabb, hogy megakadályozzuk az ellenfél kényszerítős, sok passzos játékát- mondta a szpari.hu-nak Révész Attila.
Ambrusz Árpi, Cséke György és Marius Sava sérülés miatt várhataóan nem szerepelhet a hétfői keretben.
Révész Attila a kispályás bajnokságban focizott, és súlyos térdsérülést szenvedett, így elképzelhető, hogy szerdától néhány hétig nem lehet a csapattal.
Klubunk vezetői és a szakmai stáb már előkészületeket tett a játékoskeret téli idényben történő megerősítésére.
Moldovan Tibor a következő két hétben, a fővárosban az Újpest csapatával gyakorol.
Erdélyi Miklós továbbra is a Szparival készül. A hír, hogy a klubot elhagyta minden alapot nélkülözött.
Claudio Cornaci tavaly augusztus óta játszik a Szpariban. Ebben az időszakban a játékosaink közül ő töltötte a legtöbb időt a pályán.
A Szpari a Hungária körútra látogat hétfőn, a bajnokságban először játszunk a fővárosban. Az MTK hazai környezetben csak a Honvédtól szenvedett vereséget.
Brekk János, a nagy nyíregyházi „triumvirátus” egyik tagja az edzői feladatok megosztásáról, a csapat körül uralkodó hangulatról, és az elvárásokról mesél.
Tegnap délután őrizetbe vették a Nyíregyháza Spartacus egyik labdarúgóját, mert a játékos a napokban kábítószerrel való visszaélés gyanújába keveredett.
A bajnokság őszi menetrendjét véglegesítették. A Szpari november 10-én 13 órakor játszik Kispesten, a Sport TV közvetíti a találkozót.