Szerdán Magyar Kupa visszavágón fogadja a Szpari Gyirmót együttesét. A legjobb nyolcba jutásért három gól különbséggel kell nyerni.
A Szpari vezetése és Tomas Charles közös megegyezéssel felbontotta a játékos szerződését, már decemberben érkezhetnek új játékosok.
Cladio Cornaci mind a tizenhárom találkozót végig játszotta, a tavaszi meccseket is számolva már zsinórban tizenkilenc mérkőzésen végig pályán volt.
Az NB-III Tisza csoportjában 5-0-ra nyert a Nyíregyháza Spartacus Balkányban.
A védelem hibái, és a gyenge támadójáték miatt elmaradt a fontos siker, mondta Révész Attila, míg Prukner fegyelmezettségéért dícsérte a csapatát.
A Szpari két gólos vereséget szenvedett a kaposvári gárdától, a vendégek győzelmüket a sokkal veszélyesebb és lendületesebb támadójátékuknak köszönhetik.
Hegedüs Tibor szombaton ötvenedszer játszik az élvonalban, pont az ellen a Kaposvár ellen, ahol ő is megfordult korábban.
Révész Attila nehéz meccsre számít szombaton, és támadóbb szellemű játékot vár a csapatától.
Cséke György már nagyon várja, hogy sérülése után újra edzhessen. Reméli jövő héten már elkezdheti a gyakorlást.
A szombati bajnoki forduló előtt Tajti József vezetőedző elemezte a vendégek játékát. Arra hívta fel a figyelmet, hogy nagyon egységes csapat az ellenfelünk.
A két sérült kivételével csütörtökön is mindenki teljes intenzitással edzett, a szombati bajnoki találkozóra készülve.
A Kaposvár együttese érkezik szombaton bajnoki meccsre Nyíregyházára. A vendégekkel az utolsó fordulóban cseréltünk helyett, most ismét megelőzhetjük őket.
A Szpari játékosai gőzerővel készülnek a szombati bajnoki mérkőzésre, a csapat vezetése közben már a szünetre is gondol amikor távozók és érkezők is lesznek.
A Kaposvár elleni mérkőzés előtt megvásárolhatók a tavaszi szezonra szóló bérletek, az új lelátó előtti főpénztárnál.
Bagoly Gábor és Zabos Attila sem játszhat a Kaposvár elleni meccsen, mindketten begyűjtötték harmadik sárga lapjukat.