George Menougong Kamerunban, a szülőhazájában is a bőrt rúgta, ahelyett, hogy iskola után hazament volna tanulni, vagy pihenni.
3-1-re nyert az NB III-as csapatunk Nyíradony ellen, a mérkőzést a rakamazi pályán játszottuk pályaválasztóként.
A Nyíregyháza Spartacus NB III.-as labdarúgócsapata vasárnap Rakamazon játssza hazai mérkőzését Nyíradony együttesével.
Beranek érthetően elégedett volt a látottakkal, Révész Attila elmondta, hogy tompa, fáradt csapat volt a pályán.
A Szpari 2-0-ra kikapott a DVSC-TEVA csapatától a Liga Kupa utolsó csoportmérkőzésén. A DVTK Borsodi 2-1-re nyert, így a DVSC-vel együtt továbbjutottak.
Szilveszterre kész lesz a világítás a stadionban, mondta a szpari.hu-nak Giba Tamás Nyíregyháza alpolgármestere.
Ismét Szpari – DVSC meccset láthatunk a stadionban, Brekk János a szpari.hu-nak elmondta, mindent megtesz a csapat a továbbjutásért és a győzelemért.
A Nyíregyháza Spartacus szerdán Liga Kupa mérkőzésen a DVSC-TEVA csapatát fogadja.
A góljaink és góllövőink száma kettővel szaporodott Cornaci és Vukadinovic is feliratkozott a listára, de továbbra sincs több gólosunk.
Vukadinovic, Cornaci és Lazareanu a szombati meccs döntő momentumairól mondják el véleményüket.
A Várda SE ellen 3-1 arányban nyert az NB III. Tisza csoportjában a Szpari. Az ifik döntetlent játszottak.
Furcsállja klubunk az origo.hu-n megjelent hírt, miszerint a Nyíregyháza Spartacus akadályozza az MTI-t a munkavégzésben.
A szerencse mellénk állt, de ezért nagyon sokat kellett tennünk- mondta Révész Attila klubmnedzser.
A Szpari a hajráig vezető zalaegerszegiek ellen 2-1-re nyerve, tizenegy fordulóban 18 pontot gyűjtve, ötödik a tabellán.
Ma este 20.00 órakor a Városi Televízió Nyíregyháza felvételről közvetíti a Szpari délutáni meccsét.