A Liga Kupa meccs után mindkét szakvezető kiemelte a fiatalok küzdeni akarását.
Gól nélküli döntetlennel zárult a Liga Kupában a fővárosi és nyíregyházi fiatalok csatája.
Nagy érdeklődés mellett, jó hangulatban zajlott a mai szurkolói ankét.
A 2009-2010-es bajnoki év első hivatalos mérkőzését a fővárosban a Hungária körúton játsszuk, az MTK-val először találkozunk a Liga Kupában.
Pénteken három órakor egy pénztár kinyit.
Szerdán a tizenhetedik Liga Kupa meccsét játssza a Szpari.
Igor Bogdanoviæ két éves szerződést kötött a Nyíregyháza Spartacust működtető kft-vel.
Kedden este hét órakor, a VIP lelátón tartjuk az ankétot.
A vranovi kirándulás elérte a célját.
Vranovban 2-0-ra nyert a Szpari.
Minczér Tibor már nagyon várja a rajtot, szerinte a csapatban az elszántság és az akarat is adott a jó szerepléshez.
Odrobéna Péter és a Nyíregyháza Spartacus FC közös megegyezéssel szerződést bontott.
A pénteki rajt miatt megváltozik a szurkolói ankét időpontja.
Nyíregyházán lesz a bajnokság nyitánya, amit a Duna TV közvetít.
Az utolsó szakaszába lépett a felkészülés, a jövő héten már a rajtra készül a csapat.