Csütörtökön a szurkolói ankéton Szentes Lázár bemutatta az új játékosokat.
Ma is Ófehértón, a füvespályán gyakorolt a Spartacus.
Zeljko Kovacevic februárban került a klubhoz, a középső védő eddig szerb és macedón csapatokban szerepelt.
Vasárnap a Soproni Liga zárómérkőzését Angyalföldön játssza a Szpari a Vasas ellen.
Alex José De Paula ősszel Pápán még a Szparinak fejelt két gólt, ma Ófehértón a csapatunkkal gyakorol.
Ma délelőtt Ófehértón gyakorolt a csapat.
Tizennégyévesen cserekapus volt az ungvári felnőtt csapatban, és éppen Nyíregyházán léptek pályára.
Ismét Tarcalon Regenerált a Szpari, majd a Borok Házában az újonnan érkezettek rendeltek vacsorát.
Csütörtökön 17.30-kor ankétot tart a Szpari a Bujtosi Csarnokban.
A tizenegyesrúgásokkal a Stadion Diner Kupa döntőjébe került a Szpari, klubunkat az U19-es korosztály képviselte.
A Nyíregyháza Spartacus liga csapata 1-0-ra nyert Nyírmada ellen.
Lakatos István kölcsönjátékosként Tuzsérra igazolt.
A Liga Kupa meccsen 5-1 nyert a DVSC.
Mboussi és Dosso kölcsönjátékosként Vecsésen fociznak a tavaszi szezonban.
Szombaton a Stadion Diner kupa elődöntőire kerül sor, 15 órától Nyírmadával játszunk.