Predrag Bosnjak nagy lehetőségnek tartja, hogy tavasszal a Szpariban bizonyíthat, azt is tudja, hogy nem lesz könnyű dolga a csapatnak.
Vasárnap tíz órától játsszunk az Újfehértóval, szombaton a szlovák FK Bodva lesz az ellenfelünk.
A Liga Kupában már február 16-án kedden pályára lép a Szpari, a bajnokságot 21-én vasárnap kezdjük.
Banka Szabolcs ma, az U17-es válogatott tagjaként, Írországba repült.
A Stadion Diner Kupa D csoportjában a Szpari vegyes csapata 2-0-ra nyert a Nagyhalász együttese ellen.
A vendégek 2-1 nyertek az előkészületi mérkőzésen.
A román másodosztály éllovasa az FC Victoria Branesti a pénteki ellenfél.
Nyíregyházán a műfüves pályán 3-0-ra nyert a Szpari a Hajdúböszörmény együttese ellen.
Sabin Cosmin Goia és a Spartacus közös megegyezéssel szerződést bontott, Mboussi és Perényi az NB III.-asoknál.
Szilágyi Kazincbarcikára kerül, az NB III.-as keretből is több játékost kölcsönad a Szpari.
A Szpari 3-0-ra nyert Mezőkövesden a hazaiak ellen a mai előkészületi mérkőzésen.
Új játékos érkezett a Spartacushoz, Zlejko Kovacevic játékjogát a szerb FK Smederovo csapatától vásárolta meg a klubunk.
Volodymyr Ovsiyenko ukrán kapus a Szparihoz igazolt.
Szokás szerint erdei futással kezdődött a heti program a Szparinál.
A Szpari 1-0-ra nyert a Tatran Presov csapata ellen.