Az NB-III.-as keret játékosai közül ötöt kölcsönad a Nyíregyháza Spartacus FC.
A szünetig egy gólt lőtt a Szpari, a második félidőben indult be a gólgyártás Kemecse ellen.
A „legkertvárosibb szparista” Ambrusz Árpi abbahagyja profi pályafutását.
A próbajátékra érkező montenegrói Petar Stanisic – középső védő- szerződést kötött a Szparival. Egy montenegrói kapust is tesztelnek.
Milan Davidov a Szpariba igazolt, klubunk a Hajduk Kulától vásárolta meg a középpályás játékjogát.
A héten játssza az idei első edzőmérkőzését a Szpari, vasárnap teremtornán szerepel a csapat.
A Szpari II. 7-1-re győzött a tuuzsériak ellen a Stadion Diner Kupán.
Továbbra is szorgalmasan végzi a rehabilitációs munkát a nyáron keresztszalagszakadást szenvedő, Böőr Zoltán.
Banka Szabolccsal a Nyírsuli tizenhét éves csatárával szerződést kötött a Nyíregyháza Spartacus, két próbázó játékos távozott.
Egy újonnan érkező védőt is tesztelnek.
Igaz a DVTK és a Szpari ősi riválisok, de pont ezért a Szpari sem hiányozhat a diósgyőriek centenáriumi teremlabdarúgó tornájáról.
Ma délelőtt a műfüves csarnokban gyakorolt a Szpari.
A csapat délután orvosi teszten vesz részt, holnap délelőtt a Filó Csarnokban lesz edzés.
Az első heti munkát kétszer harminc perces egymás elleni játékkal zárta a Szpari, a mérkőzésen nem esett gól.
Az első héten elvégzett munkáról Brekk János edző nyilatkozott a szpari.hu-nak.