Ma délelőtt a Filo Csarnok műfüves pályáján gyakorolt a Szpari.
A Nyíregyháza Spartacus FC két és félévre szóló szerződést kötött Martin Hurttal és Diego Balbinottal.
Szentes Lázár a felkészülésről nyilatkozott a szpari.hu-nak.
A felkészülés második napján a Filo Csarnokban készül a Szpari.
Predrag Bosnjak két és fél éves szerződést kötött a klubunkkal, Martin Hurt is megérkezett, újabb játékost is tesztelnek.
Ma reggel elkezdődött a felkészülés, bemutatták az új technikai vezetőt, Márton Istvánt.
A mögöttünk hagyott 2009-es évben a harminc bajnoki meccsből huszonhaton ott volt Miskolczi, és 1931 perc játék alatt 3 gólt is szerzett.
Ezúttal azoknak a játékosoknak a statisztikáját vesszük sorra, akik ezernél kevesebb, de száznál több percig voltak a pályán.
Djoman Igor középpályás és Medzhidov Ruslan kapus is csatlakozik a hétfőn kezdődő felkészüléshez.
Ősszel Vojinovic végig pályán volt, és Homma Kazuo is minden bajnokin szerepelt. Hatan játszottak ezer percnél többet.
Az észt nemzetiségű Hurt Martinnal és az olasz-brazil Balbinot Diegoval szóban megegyezett a klubunk.
Miskolczi László, a Szpari saját nevelésű játékosa 65 első osztályú mérkőzésen lépett pályára, 8 gólt szerzett.
A Szpari klubvezetéséből és szakmai stábjából verbulódott csapat nyerte a IV. Spartacus Lovagrend Kupát.
Az U18-as válogatott döntetlent játszott a szerbek ellen az izraeli tornán, Batizi-Pócsi 86 percet focizott.
Vasárnap kerül sor az Immár hagyományos ünnepi Szpari Lovagrend Kupára.