Két ukrán játékos érkezett Kárpátaljáról tesztelésre a Szparihoz.
Csapatunk pályaedzője is készségesen válaszolt az Önök kérdéseire
A Liga Kupában hazai pályán vereséget szenvedtünk a Vasastól.
Egy szerb, egy lett és egy észt labdarúgó érkezett a Szparihoz próbajátékra, a lett Kazura hazája U21-es válogatottjában is szerepel.
A hét elején a fórumozók kérdéseket tehettek fel vezetőinknek.
Szombaton a Liga Kupában a Vasas együttesét fogadjuk. A mérkőzést a műfüves pályán játsszák le.
Az MLSZ Fegyelmi Bizottsága ma tárgyalta Mboussi kiállításának ügyét, a játékost felmentette a testület, két klubvezetőnket viszont megbüntette.
A háromszáznegyvennegyedik élvonalbeli meccsét játszotta a Szpari, amely vereséggel végződött a ZTE ellen.
Az NB III.-as csapatunk kikapott Diósgyőrben, bár közel állt a gárda a pontszerzéshez.
Szombaton játsszuk az utolsó bajnoki meccset 2009-ben.
Bouguerra és Nacim 2011. június 30-ig szerződést kötött a klubunkkal.
Jövő héten fórumozóink kérdéseire válaszol Szentes Lázár vezetőedző, Szatke Zoltán edző és Banka Zsolt klubigazgató.
Három utánpótlás csapatunk is dobogós az őszi szezon végén.
Szombaton a ZTE ellen zárja a Szpari az őszi szezont.
Farkas Márton az NB III.-as csapatunk focistája az őszi szereplésükről nyilatkozik a szpari.hu-nak.