A Footballworld nyíregyházi üzletében, a Kossuth téren Szpari ajándékok is kaphatók!
Az idei utolsó idegenbeli meccsét Szombathelyen játssza a Szpari.
Egyre közelebb a továbbjutás a Liga Kupában, Kecskeméten a hajrában egyenlített a hazai gárda.
Szerdán folytatódik a Liga Kupa sorozat. A csapatunk az A csoport második -továbbjutó- helyén áll, és Kecskeméten folytatja a küzdelmeket.
Az utolsó fordulót november 21-én szombaton 16 órától játsszuk.
A Nyíregyháza Spartacus FC szerződést bontott négy labdarúgójával.
A szombati mérkőzés után a klubtulajdonosa és a vezetőség kifejezte elégedetlenségét a csapat eddigi teljesítménye miatt.
Szeles, hűvös időben tartja péntek délutáni edzését a csapatunk.
Czanik, Kovács és Szélpál távozik a klubtól, közös megegyezéssel szerződést bontott velük a Nyíregyháza Spartacus FC.
Szombaton a Honvéd érkezik Nyíregyházára, mindkét csapatnak nagy szüksége lenne a három pontra.
Pápa előtt 2008. februárjában kaptunk öt gólt a Győr együttesétől.
Az U19-es gárda döntetlent játszott Sopronban, az U17-esek gólzáporos győzelmet arattak a nyugati határszélen.
Moravecz Róbert technikai vezető távozik a posztjáról.
Kedden, szerdán, csütörtökön Abaújszántón készül a csapat.
A Tiszavasvári úti pályán 1-0-ra nyert az NB-III.-as csapatunk a Berettyóújfalu együttese ellen.