Szentes Lázár szerint sokkoló volt a második félidő, Véber György szerint a Pápa kijött a hullámvölgyből.
Az első félidőben szerzett előny kevés volt Pápán, súlyos vereségbe futott bele a csapat.
Ma elutazott a csapat Pápára ahol holnap a Lombard együttesével vív bajnoki meccset a Szpari.
A nyírpazonyi Színi Károly Általános Iskolában vendégeskedtek a focistáink.
Pénteken Tiszaújvárosban -14.00- Oroszország és Lettország csapata kezdi az U19-es seljetezőtornát, Nyíregyházán -17.00- Magyarország – Liechtenstein összecsapás lesz.
A Szpri - DVTK mérkőzésen történt rendzavarások miatt háromszázezer forintot kell fizetnie a klubnak.
Szombaton Pápán folytatjuk a bajnokságot, az élvonal egyik újoncához látogatunk.
Az ifjúsági csapataink – az U19 és az U17- is legyőzték a Fradit. Az U18-asok 18 gólt lőttek. Fehér hetet vállalt a 18-ból.
Egy pontot és egy gólt szereztünk a Keleti Rangadón, de a házi góllövőlista nem változott.
Pénteken öt órakor Magyarország – Liechtenstein U19-es Eb selejtezőt láthatunk a stadionban.
Kótajban játszott a Szpari árnyékcsapata, sokáig 0-1 volt az állás –Müller büntetőből rúgta-, majd egy percen belül beállította a végeredményt (0-3) Fekete és Bölcsföldi.
Egyik edző sem volt elégedett a döntetlennel.
Mindenki a maximumot fogja nyújtani a szombati rangadón, mondta a szpari.hu-nak Szentes Lázár.
Drasko Vojinoviċ csak nyáron érkezett Nyíregyházára, de már néhány mérkőzés után a hazai közönség egyik kedvence lett a kapus.
Miskolczi László a legutóbbi két hazai rangadón is gólt szerzett. Szombaton győzelemre számít a középpályásunk.