A szombati bajnoki mérkőzést a hazai nézők ingyenesen tekinthetik meg, a rendezési költségeket a csapat állja.
Szombaton zárja a Szpari az őszi bajnoki szezont, vasárnap a DVTK-val játszik a Szpari II.
A Szpari II. a Tiszakanyár ellen 3-2-re nyerte az őszi rangadót az NB-III. Tisza csoportjában, és így az -utolsó diósgyőri fellépéstől függetlenül- már őszi elsők.
Varga Krisztián a szombathelyi mérkőzésen kapott először lehetőséget a kezdőben.
Bouguerrával januárban – szerződése lejártakor- folytatódnak a tárgyalások.
Nyert az „ifi” Békéscsabán, és 12. a tabellán, az U17-es csapat az ötödik helyen áll.
A sok eső miatt nem lehet játszani a Tiszavasvári úti pályán, ezért az NB III.-as csapat a műfüvön fogadja Tiaszakanyárt.
Fouad Bouguerra a francia-algériai csatár. a Fradi ellen próbajátékosként bemutatkozik a Szpari színeiben.
Szerdán este hattól a Fradi együttesével játsszunk Liga Kupa meccset.
A szombati bajnokin két Balázs is helyet kapott a csapatunkban, mindketten fiatal, sajátnevelésű játékosaink, őket kérdeztük a meccsről.
Az NB III.-as csapatunk egy pontot hozott el Ibrányból, de továbbra is vezetjük a tabellát.
A Szpari szakvezetése zárt kapus lábtengó csatával melegít a délutáni mérkőzésre.
Toronyban a Szombathely melletti községben készül a Szpari a szombati meccsre.
A Liga Kupa következő mérkőzését szerdán hat órakor játsszuk a nyíregyházi stadionban a Fradi lesz az ellenfelünk.
Pénteken reggel nyolckor elindult a csapat Szombathelyre.